EST    ENG    ITA

Gallery of
Estonia

Milano EXPO maailmanäitus
1. mai kuni 31. oktoober 2015

Paviljon

Gallery of Eesti osalemine

Gallery of EXPO Milano 2015

Gallery of Video

Kontaktid

  • Andres Kask

    Eesti paviljoni juht
    +372 58666183
    andres.kask@eas.ee
  • Elena Natale

    Programmijuht
    +372 53315115
    elena.natale@eas.ee
  • Madis Aija

    Tehniline juht
    madis.aija@eas.ee
  • Madis Kass

    Partnersuhete juht
    madis.kass@eas.ee
  • Tatjana Kosminskaja

    Büroojuht
    +3726279513
    tatjana.kosminskaja@eas.ee
  • Karina Loi

    Kommunikatsioonijuht
    +372 529 1403
    karina.loi@eas.ee